x
Najbliższy chat on-line
odbędzie się w dniu

w godzinach
menu
a a a

Mityngi on-line

Poniżej znajduje się lista mityngów on-line polskojęzycznych grup Anonimowych Alkoholików. Podobnie, jak w przypadku klasycznych spotkań AA, Fundacja Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce nie bierze odpowiedzialności za te spotkania. 

 

Jeśli chcesz, aby uwzględniono na tej liście nowy mityng lub zmieniono informacje dotyczące jednego z wyszczególnionych tu spotkań, napisz do nas - it@aa.org.pl

 

Wielu trzeźwiejących alkoholików, z różnych potrzeb i względów, docenia taką formę spotkania. Gorąco zachęcamy jednak, abyś swojego kontaktu z grupą AA nie ograniczał jedynie do uczestnictwa w spotkaniach internetowych.

 

Wtorek

Grupa AA “Wspólne Dobro”

 

Czas trwania: 21:00 - 22:00

Typ mityngu: Zamknięty mityng na Skype

Kontakt: grupawd@wp.pl

Uwagi: Aby dołączyć do mityngów grupy napisz na powyższy adres e-mail

 

Piątek

Grupa AA “e-Dromader”

 

Czas trwania: 18:00 - 19:00

Typ mityngu: Zamknięty mityng Skype/mityng klasyczny

Kontakt: edromaderaa@gmail.com

Uwagi: Aby połączyć się z grupą: 1. Zainstaluj Skype na telefonie, tablecie lub komputerze 2. Znajdź użytkownika edromaderaa i wyślij nam zaproszenie 3. Dołacz w piątek o 18 zadzwonimy do Ciebie jeśli będziesz mieć status dostępny. W innym przypadku napisz lub zadzwoń do nas na skype

 

Pozostałe

Grupa AA “24 godziny”

 

Typ mityngu: Zamknięty mityng - grupa mailingowa

Kontakt: AA_24godziny-owner@yahoogroups.com

Uwagi: Grupa działa na zasadzie mityngu zamkniętego. Prowadzący rozsyła codziennie wiadomość z refleksjami na dany dzień oraz tematami. Odpowiadając lub wysyłając mail na adres grupy, wiadomość rozsyłana jest do wszystkich subskrybentów. Aby zacząć otrzymywać wiadomości z grupy i móc wysyłać odpowiedzi, napisz na powyższy adres e-mail. W odpowiedzi, służebny wyśle wszystkie istotne informacje i zasady, wg których funkcjonuje grupa.

 
 

Grupa AA “Krok za krokiem”

 

Typ mityngu: Zamknięty mityng - grupa mailingowa

Kontakthttps://groups.google.com/d/msgid/Krok-za-Krokiem

Uwagi: Krok za Krokiem to internetowa grupa Anonimowych Alkoholików, której głównym celem jest coraz lepsze poznawanie Programu 12 Kroków i 12 Tradycji Anonimowych Alkoholików oraz dzielenie się doświadczeniem, wynikającym z praktycznej ich realizacji we własnym życiu. Nasze wirtualne i realne spotkania mają charakter warsztatu.